Yaşam Alanlarında Karo

Dekorasyon trendleri, malzemelerin çeşitlenmesiyle gün be gün değişim gösteriyor. İki farklı malzemenin kombinasyonu, yenilikçi ürünlerin kullanımı ya da mevcut materyallerin farklı mekanlara adaptasyonu, son zamanlarda öne çıkan konularından. Mutfak ve banyo dışındaki mekanlarda seramik karo kullanımı ise hem kolay temizlenebilir yapısı hem de doku ve renk seçenekleri nedeniyle sıklıkla karşımıza çıkıyor. O zaman donuk bir görüntü yaratmadan, genel yaşam alanlarında karo kullanmanın inceliklerine bir bakalım!

Karo Harekatı

Salon ve oturma odalarının, evlerde en fazla vakit geçirilen alanlar olması nedeniyle sıcak, kapsayıcı, rahatlatıcı ve konforlu olması beklenir. Neyse ki VitrA’da bu ihtiyaca cevap verirken farklı tarzlara da hitap eden seçenekler var.
NASIL? VitrA, tuğla görünümlü Bricx ile yaşam alanlarında sıcaklığın izini sürüyor. Üstelik sıvalı dokuları ve kalın derz aralıklı döşeme seçenekleri bulunan seramik koleksiyonunun mat beyaz, gri ve bej renk alternatifleri bulunuyor.
Doğanın Yansıması

Ahşap, zengin tasarım ve kullanım imkanı sunan bir malzeme. VitrA’nın, bu özellikleri arkasına alan ahşap dokulu seramik koleksiyonu Aspenwood ise hamlıkla gelen yalınlığın yanı sıra renkli seçenekler sunuyor.