Romantik Dokunuş

Klasik deyince herkesin aklına büyük mobilyalar, köşeli detaylar ve gösterişli renkler ile desenler gelir. Ancak tasarımcılar son yıllarda klasik tarzı modern ile yorumlayarak trendlerden geri kalmak istemeyenler için daha geçişli kurgular oluşturuyor. Ve bu melez tasarımlar, evin her alanında olduğu kadar banyo mobilyalarından karolara, klozetlerden duş sistemlerine kadar farklı birimlerde yansımalarını gösteriyor.

Modern Detaylar

Tasarım dünyasında birlikte kullanılmaktan çekinilen modern ve klasik kelimeleri arasındaki sınır artık kalktı! Tasarımcılar, klasik hatlara sahip mobilyaları yorumlayarak modern çizgilerin etkisinin hissedildiği sade tasarımlar ortaya çıkarmaya başladı.
Banyo dolaplarında kullanılan cam kapaklar sayesinde daha şeffaf ve dekoratif mekanlar yaratırken kuğu formlardan oluşan armatürler ile klasik stilin romantik atmosferini ön plana çıkarıyor.
Banyolara Yansıyan Nostalji

İster küçük ister büyük bir banyo olsun; arınma deneyimine bir parça romantizm eklemenin zamanı geldi. Sıcak tonlarda aydınlatmalar, dans eden duvar karoları ve suyun dinlendirici sesiyle banyoları nostaljik bir mekana dönüştürmek için dekoratif ve fonksiyonel çözümlerle tanışın!
NASIL? Nostaljik bir atmosferin ana hatlarını belirleyecek en önemli adım, duvarları nasıl kullandığınızdır. Banyoda romantik bir görünüm yaratmaya, dünyaca ünlü İspanyol mermeri Emprador’un dokusuna sahip Inside XL ile başlayın. Yoğun damarlı görüntüsüyle mermerin asaletini duvarlara taşıyan koleksiyon, doğal renkleriyle her renk mobilyaya uyum sağlıyor.
Yüzey Oyunları

Modern tasarımların ve minimal yaklaşımların ana karakterini yansıtan geometrik çizgiler, sade bir mekanı sıkıcı olmaktan çıkarıp farklı renk ve dokularda kombinasyonlar yapma olanağı sağlıyor.

Doğanın Hakimiyeti

Rahatlatıcı etkisi, güzel kokuları ve beklenmedik sürprizleriyle, tasarlanmış ve tasarlanacak olan her şeye ilham veren doğanın büyülü atmosferi banyo duvarlarında yeniden canlanıyor.
NASIL? Büyük boyutlu çiçek desenleri, buğulu görünümü, göz alıcı renkleri ve çarpıcı dekorları ile Black Swan, büyülü bir karo seçkisi sunuyor.