Konforlu & Mutlu

Son yıllarda ekolojik hayatı kendi yaşamımıza daha çok dahil eder olduk. Daha doğal, daha yeşil, daha konforlu ve daha mutlu. Bu durum elbette yaşam alanlarımıza da yansıdı; acaba kozalarımıza mı desek? Kısacası salondan yatak odasına, banyoya uzanan bir tazelenme hissinden söz ediyoruz.

Doğal Ol, İyi Hisset!

Organik formlar, sıcak malzemeler ve nude tonlar; yaşam alanlarında keyifli ve ferah bir atmosfer yaratmak aslında bu kadar kolay. Sonrasında özgün dekorasyon fikirleriyle mekana dokunmak ise size kalmış.
Bricx ise bu hikayeyi endüstriyel bakış açısıyla yorumlayan bir seramik karo koleksiyonu. Doğal renk geçişleri, sıvalı dokuları ve kalın derz aralıklı döşeme seçenekleriyle siz de kozanızda loft havası yaratmak istemez misiniz?
Maksimum Konfor

Yaşam alanlarında hep doğanın yanında, hep doğallıktan yanayız ancak şüphesiz hijyen ve konforu elden bırakmadan. O zaman sizi, bu olmazsa olmazları bir araya getiren akıllı klozet V-care ile tanıştıralım!
NASIL? VitrA, kişisel temizlik sisteminde konfor sınırlarını bir adım öteye taşıyan V-care ile karşımızda! Ayarlanabilir su ve kapak sıcaklığı, farklı yıkama seçenekleri ve koku emme. Üstelik tüm bu özellikler, kumanda yardımıyla kişisel tercihlerinize göre ayarlanabiliyor.
Arınma Senfonisi

Kendimize önem veriyor, bu nedenle de hayatı bir yerlerde durdurarak tazelenmenin ve yenilenmenin yollarını arıyoruz. Form, malzeme, su akışı ya da masaj derken, birbirinden farklı tasarımlar ile karşılaşıyoruz. O zaman gelin, tam anlamıyla tazeleyici bir arınma senfonisi için hangi enstrümanları seçiyoruz bir bakalım!
NASIL? Minimal ve bir o kadar kompakt tasarıma sahip Zest Space, tamamen cam kabinden oluşan şeffaf ünitesiyle banyo dokusunu bozmadan bütünsel bir görünüm ortaya koyuyor. Akrilik duş teknesi hijyenik bir kullanım sağlarken yağmur etkisi yaratan geniş duş başlığı banyo deneyimini bir adım öteye taşıyor.
Entegre oturma alanı ile VitrA’nın yenilikçi tasarım felsefesini yansıtan Seat, kullanıcısına ergonomik ve pratik bir duş alanı sunuyor. Peki sizin tercihiniz canlandırıcı bir duş mu yoksa küvette uzun ve rahatlatıcı bir banyo keyfi mi?

En çok mutluluk vadeden enstrümanları ise sona sakladık! Malum, güne zinde başlamak için duşta masaj gibisi yok. O zaman banyonuzda masajlı duş sistemlerine yer açmaya ne dersiniz? Farklı akış özelliklerine sahip, raflı versiyonları bulunan, leke tutmayan ve kolay temizlenebilen Shake,Take, Move XL ve Calm ile tanışın!