Herkes İçin Tasarım

Her yaşın estetik zevki ve tasarım anlayışı farklı olabilir ama konforlu bir hayata kim hayır diyebilir? Daha konforlu bir yaşam için daha işlevsel çözümler bulmak, güven duygusunu pekiştirecek iyi tasarımlar kullanmak herkesin temel ihtiyacı. Gelişen teknoloji ve yenilenen stil anlayışları ile hem estetik hem de herkes için daha iyi banyolar şimdi ve gelecekte daha güvenli ve detaylı!
Engelsiz Çözümler
Uzun ya da kısa süreli rahatsızlıklar, engelliler ve yaşlıların günlük temizlik ihtiyaçlarını kendi başlarına görmelerini kolaylaştıracak akıllı çözümler artık banyoların tüm birimlerine uygulanıyor. O zaman VitrA’nın, bu tür problemler göz önünde bulundurularak tasarlanan Conforma koleksiyonuna yakından bakalım!
NASIL? Nest, iyi tasarımı ulaşılmaz olmaktan çıkarıyor, herkes için her banyoya uyarlıyor. Sınırsız ürün seçeneği ve yeni nesil modülerlik sunan işlevsel tasarımları ile ailedeki herkese ne kadar düşünceli olduğunu hissettiriyor.
NASIL? Banyolarda yaşanan kazaların büyük bir kısmı küvet içinde yaşanan ayak kaymaları ya da küvete girerken atılan o büyük adımlardan kaynaklanır. VitrA’nın Slim sıfır zemin duş teknesi ise tam da bu soruna cevap verecek nitelikte; kullanım açısından güvenli, zarif formu sayesinde oldukça estetik. Ek olarak duş teknesinde yalınlığı ve inceliği keşfedeceğiniz T70, T75, T80 ve T90 modelleri de aynı ihtiyaca cevap veren seçenekler arasında. Combo ise bir taşla iki kuş misali; ayağınızı kaldırmaya gerek kalmadan doğrudan girebileceğiniz ya da ister uzanıp kitap okuyarak ister oturarak özgürce yıkanmanın keyfini çıkarabileceğiniz yenilikçi bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor.