Çevre Dostu Banyolar

Suya yön veren tasarımlar artık hem üretim hem de kulanım sürecinde doğanın yanında, çevreci bir tavır sergiliyor. Geri dönüştürülebilir malzeme, dayanıklılık, su ve enerji tasarrufu derken çevre dostu tasarımlar gün be gün artıyor.
Sakla & Depola
Banyolar günlük kullanımda birçok birimi barındırıyor; kişisel bakım malzemelerinin yanı sıra temizlik ürünleri için de bir depolama alanı olarak kullanılıyor.
NASIL? Sento, banyolarda ihtiyaç duyulan tüm modülleri yenilikçi bir tasarım diliyle ele alıyor, yaratıcı saklama alanı çözümleriyle kullanıcılarına düzenli ve ferah bir atmosfer sunuyor. Koleksiyonda yer alan lavabo dolaplarında temizlik malzemelerinizi depolayabilir, bakım malzemeleriniz için içerisinde priz bulunan oldukça fonksiyonel boy dolaplarını kullanabilirsiniz. Üstelik boy dolaplarında yer alan çamaşır sepeti sayesinde kirli çamaşırlar için ek bir depolama alanına ihtiyacınız da yok. Uzun aparatlı temizlik malzemelerini depolayabileceğiniz temizlik dolabı ise banyolarda farklı yaşam senaryolarına uygun kombinasyon yapma imkanı sunan Sento’nun öne çıkan bir diğer özelliği.
Doğru Klozet Tercihi
Yaşam alanlarımız küçüldükçe banyo ve tuvaletlerin beraber kurgulandığı düzenlemelerle sıkça karşılaşıyoruz. Bu nedenle şekilsiz ya da dar bir banyo için klozet seçimi önemli detaylardan biri.
Ayna Kullanın!

Minimal tasarım çizgisine sadık kalmak, dar mekanların daha geniş algılanmasını sağlar. Bu noktada beyaz, bej ya da açık ahşap tonlarında tercih etmenizi önerdiğimiz banyo mobilyalarınızı ayna ile tamamlamak oldukça önemli.
NASIL? Valarte koleksiyonunda yer alan aynalı lavabo dolabı, fonksiyonel olmasının yanı sıra mekanda yarattığı derinlik algısı nedeniyle banyolarda tasarım kurgusunu tamamen değiştiren bir detay olarak öne çıkıyor. Bu önerimize, açık renk yer ve duvar karosu kullanımını da ekleyelim!